Tektaş Kentsel Dönüşüm Tanıtım ve Referans Kataloğumuzu bu linkten inceleyebilirsiniz.

Sitede kaç kişi var

4 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

 

Kentsel Dönüşüm Kredisi

Kentsel Dönüşüm Kanunu ile Kentsel Dönüşüm Kredisi kullanarak Binanızı şuan bulunduğu yerde, kendi talepleriniz doğrultusunda Depreme Dayanıklı, Modern , ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayacak şekilde yeniden inşaa ettirebilirsiniz. Kentsel dönüşüm kredisinden yararlanabilmeniz için ilk iş Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e başvuruda bulunarak binanıza Deprem Risk Raporu almaktır. Bu rapor TEKTAŞ tarafından sizin adınıza Bakanlıktan Onayladıktan sonra ( 2 – 3 hafta) KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİSİ kullanmaya veya KENTSEL DÖNÜŞÜM KİRA YARDIMI almaya HAK KAZANIRSINIZ. Eğer binanız Kat Karşılığına uygun ise Malikler hak sahibi oldukları kentsel dönüşüm kredisi ile herhangi bir yerden mülk de alabilirler

Riskli binada 1 yıl kiracı olduklarını belgeleyen kiracılar 1360TL taşınma yardımı ile ev satın alırken 100.000 TL kentsel Dönüşüm kredisi kullanabilirler. Bu haklardan yararlanmak için TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM arayarak uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİ BAŞVURU FORMU

Kredi talebinizi ve iletişim bilgilerinizi aşağıda doğru bir şekilde doldurduğunuzda kredi uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.

En avantajlı koşullarda Kentsel Dönüşüm Kredisi için Tektaş Kentsel Dönüşüm.

Not: Binanıza Deprem Risk Raporu almadan Kentsel Dönüşüm Kredisi kullanamazsınız. Bakanlık Onaylı Deprem Risk Raporu Almak için TIKLAYINIZ...

Kentsel Dönüşüm Kredisini Almak için Ne Yapmam Gerekiyor?

Kredi alabilmeniz için Öncelikle Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ’ a binanıza Deprem Risk Raporu hazırlanması için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Binadan 1 kişinin bu çalışmanın yapılması için başvuruda bulunması yeterlidir. TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM Bakanlık adına binanızda teknik incelemeler yaptıktan sonra Bina Deprem Risk Raporunu hazırlar ve sizin adınıza Bakanlıktan Onayını alınır.  Bu aşamadan sonra Bakanlık ile anlaşmalı Bankalardan Kentsel Dönüşüm Kredisi kullanımı için başvuruda bulunulur. TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM ilgili tüm BANKALAR ile anlaşması olduğundan Kentsel Dönüşüm Kredinizin en hızlı, en uygun koşullarda çıkarılması için size yardımcı olur.  

TEKTAŞ’ a  BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER.

  1. Mülk Sahibi Tapu Fotokopisi
  2. Mülk Sahibi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  3. Tapu Müd. alınmış kaşeli imzalı Bağımsız Bölüm Listesi ( TAKYİDAT Belgesi)  

Bu website, TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

Şehit Asım Cad. No:37 Beşiktaş/ İSTANBUL Tel: +90 212 236 61 87